pionowa hodowla roślin w biurze

Lampy LED do uprawy roślin

Oświetlenie szklarni

Szklarnie podlegają ekstremalnym warunkom, takim jak wysoka wilgotność lub wahania temperatury i mogą być zanieczyszczone nawozami i chemikaliami. Dlatego należy stosować solidne i wodoodporne lampy do uprawy roślin.
Dzięki nim można oświetlić wybrane obszary i wykorzystać różne widma. W ciemniejszych miesiącach roku intensywność światła można zwiększyć w ciągu dnia i rozszerzyć wieczorem.

  • Przedłużenie światła dziennego dla maksymalnej wydajności
  • Wsparcie wzrostu w ciemne dni
  • Optymalne oświetlenie podczas przygotowania do transportu
oświetlenie LED do szklarni
domowa lampa do uprawy roślin

Domowa uprawa roślin

Zastosowania lamp roślinnych w gospodarstwie domowym są często niedoceniane, ale możliwości są ogromne. W kuchni często znajdują się doniczki na zioła, które mogą się rozwijać przez bardzo długi czas dzięki dyskretnie przymocowanej lampie do uprawy ziół. Z lampami GoLeaf Twoje wymagające rośliny bezpieczne przezimują w domu.

Oczywiście, ważne jest właściwe światło. Modele i widma świetlne opraw GoLeaf umożliwiają zastosowanie odpowiedniej lampy do każdego zadania. Jako kompletna lampa lub jako źródło światła ze standardowym gwintem E27, które można po prostu wkręcić do istniejącej oprawy.

Lampy do growboxa

Dzięki growboxowi możesz uprawiać rośliny w mieszkaniu, w piwnicy, a nawet w obiektach półprofesjonalnych, całkowicie niezależnych od środowiska zewnętrznego.

Światło, warunki środowiskowe i nawadnianie można precyzyjnie regulować i łatwo zmieniać. Ponieważ wszystkie składniki są znormalizowane, nadają się również do wprowadzenia do hodowli roślin. Asortyment GoLeaf obejmuje również specjalnie zoptymalizowane lampy do growboxów LED.

growbox lampa LED do uprawy
biuro z lampami do uprawy roślin

Lampy roślinne do biur 

Rośliny można znaleźć prawie wszędzie. Tworzą przyjemną atmosferę w restauracji czy hotelu oraz zapewniają dobry klimat w biurze. Specjalne lampy GoLeaf pielęgnują je i  sprawiają, że są zdrowe i piękne. Rośliny często potrzebują dodatkowego światła w kwiaciarniach lub specjalistycznych sklepach z artykułami ogrodniczymi, dzięki któremu będą mogły dobrze się rozwijać.

  • Sadzenie bez światła dziennego możliwe w każdej chwili
  • Mogą być stosowane w lobby hotelowych, biurach, gabinetach lekarskich dla lepszej atmosfery
  • Dobre samopoczucie pracowników i klientów dzięki świeżej zieleni

Darmowy projekt i kalkulacja oświetlenia DIALux dla Twojej inwestycji

Katalogi lamp do uprawy roślin GoLeaf