O marce Eiko Global i Eiko Europe

EiKO jest amerykańskim producentem oświetlenia z oddziałami w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji. Od ponad 40 lat firma EiKO zaspokaja potrzeby oświetleniowe końcowych użytkowników komercyjnych i przemysłowych, oferując pełen zestaw usług, rozwiązań i produktów – od tradycyjnego oświetlenia po szeroką gamę lamp i opraw LED.

Oferta produktów obejmuje liniowe i kompaktowe systemy fluorescencyjne, HID, halogenowe, żarowe i specjalistyczne rozwiązania oświetleniowe.

EiKO dostarcza rozwiązania modernizacyjne i zastępcze z technologią lamp LED w różnych mocach, kształtach i temperaturach barwowych.

Proponowane oprawy LED i zestawy modernizacyjne do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych mają zastępować konwencjonalne systemy oświetleniowe. Produkty wewnętrzne obejmują lampy przemysłowe high bay, cienkie panele, lampy wiszące i zestawy downlight; podczas gdy produkty na zewnątrz obejmują naświetlacze i reflektory LED,  lampy LED do oświetlenia obszarowego, wysokiego składowania, paroszczelne i ścienne. Pełna linia opraw LED oferuje możliwość dostosowania do danego segmentu rynku i zastosowania według potrzeb.

Eiko Europe specjalizuje się w rozwiązaniach dla specyficznych gałęzi biznesu i przemysłu.

Odporne na ciężkie warunki Lampy Stardisc od Eiko to jeden z flagowych produktów firmy.

Jeśli są Państwo zainteresowani produktami marki Eiko  z linii:

STAR Disc 

STAR Square

STAR Bright Ceramic 

STAR Road 

Tri-Proof 

STAR Rack S

STAR Line

Prosimy o kontakt z działem handlowym bromoled.pl